Profil uživatele
avatar

vsmejkal

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
8
3
Počet komentářů 59
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 1

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 5

Moje komentáře

> 18. 05. 2018 - Florián: Druhá návštěva - jiná směna...
Druhá návštěva - jiná směna - stejná jídla: také dobré, ale o trochu slabší. Méně komunikativní obsluha i kuchaři. Některé detaily jídel ne tak dotáhnuté, jako u první směny: teplota, ingredience, výběr masa a jeho krájení. Pořád vcelku dobré, ale první směna je lepší!
> 12. 05. 2018 - Florián: Za velmi nenápadným vchodem...
Za velmi nenápadným vchodem se skrývá řada místností v poněkud historickém duchu typu "středověká pivnice". Nedejte se odradit. Skvělé jídlo a velice milou obsluhu je možné Jílovému jen závidět. Nápadité menu (brzlík, morek, pomalu pečené jehně, uzený úhoř, grilované batáty, vlastní stařené hovězí...), tak odlišné od nevábné uniformity českých restaurací, a chuťově i objemově dokonalé porce činí z návštěvy mimořádný zážitek. Neváhejte!
> 31. 01. 2018 - Hergetova cihelna: Skvělý zážitek po všech...
Skvělý zážitek po všech stránkách. Nabídka předkrmů úžasná, z jídel si vybere každý, ostatní také na úrovni (české sýry v kvalitě francouzských). Provedení jídel po stránce chuti i designu famózní. Jen bych někdy více okořenil. Nabídka vín slušná, ale protože sommeliérka není přes den k dispozici, musí si host poradit spíše sám. Může ovšem přímo do vinotéky. Obsluha (Mirek) bezchybná, milá, ochotná - vzor pro všechny. V kombinaci s neotřelým výhledem na Karlův most takřka neopakovatelný zážitek.

Moje gastrofotky

Fotky z restaurací

Fotky z komentářů