Profil uživatele
avatar

stedra

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 8
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 17

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 5

Moje komentáře

> 12. 02. 2018 - U Malířů 1543: Dobrý den - jídlo průměrné...
Dobrý den - jídlo průměrné i když dobré. Talíře studené. Obsluha nebrala zřetel jak kdo přišel a tak jsme hodně dlouho čekali. Víno bylo nejlepší ze všech degustací, které jsme absolvovali. Prostředí příjemné, i když bylo dost chladno. Není zklamání, ale ani nadšení, že bychom měli přijít opět.
> 09. 02. 2018 - El Emir: Dobrý den - libanonská...
Dobrý den - libanonská kuchyně skvělá. Předkrmy byly průřezem jejich kuchyně. Jehněčí kolínko bylo velmi dobré, maso měkké a chutné. O dezertu mohu napsat jen, že to bylo pohlazení pro jedlíkovou duši. Jediné co bych vytkla - bylo bílé víno, nevýrazné. Červené bylo velmi zajímavé a překvapilo. Jinak všem přeji dobrou chuť a užijte si degustaci.
> 04. 02. 2018 - U Emy Destinnové: Dobrý den - poděkování...
Dobrý den - poděkování celému kolektivu za skvělý zážitek z jídla. Obsluha lepší než v roce 2017. Přiští rok určitě navštívíme. Pozdrav kuchaři - letos byl smutný a hodně unavený. Přejeme mu hodně zdraví a pohody.
> 28. 01. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Dobrý den - degustace...
Dobrý den - degustace skvělá. Obsluhující personál profesionální úroveň - patří jim velký dík. Také patří poděkování a pochvala celému kuchařskému týmu. Jídlo skvělé. Prostředí velmi noblesní. Vřele doporučuji všem, kdo chtějí zažít kulturní zážitek spojený s ochutnáním velmi dobrého jídla.
> 22. 01. 2018 - Bílá kráva: Dobrý den - tato restaurace...
Dobrý den - tato restaurace opět nezklamala. Obsluha super, jídlo vynikající. Určitě opět navštívíme.
> 22. 01. 2018 - Le Terroir: Dobrý den - hodnocení...
Dobrý den - hodnocení restaurace je hodně rozpačité. Vynikající pověsti, která předcházela - nedosahuje jejích kvalit. Prostředí dobré, obsluha milá, ale degustační vzorky nás vůbec neoslovily. Velké zklamání.