Profil uživatele
avatar

Afghanec

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 10
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 18

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 5

Moje komentáře

> 22. 02. 2017 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Navštíveno 21.2. v rámci...
Navštíveno 21.2. v rámci GRF. Úžasný výhled na Prahu, výborný servis. Na jednotlivé chody jsme trochu déle čekali. Amuse bouche opravdu minimalistický závitek pražské šunky :-) Předkrm gravlax moc dobrý, hlavní chod se povedl na výbornou, ačkoliv ta líčka s celerovo bramborovým pyré už jsou strašně profláknutá, příště možné více invence na hlavní chod. Návštěva šéfkuchaře u stolu po dezertu byla velmi milá, málokde se s tím člověk potká, což je škoda. Vína dobře napárovaná k chodům. Super večeře
> 07. 02. 2017 - Terasa U Zlaté studně: Návštíveno 7/2. V rámci GRF...
Návštíveno 7/2. V rámci GRF jedna z nejlepších degustací. Amuse bouche velmi dobrý - foie gras, předkrm slušný, ačkoliv mušle byla jen jedna proti fotce a velmi malá. Hlavní chod výborný - prsa připravená skvěle, omáčka grand marnier skvostná. Zeleninku možná vybrat sezonní. Desert velmi chutný, jemný, mučenkový kaviár úžasný. Vína dobře sladěná, zvláště poslední chod. V létě se vrátíme a posedíme na terase, výhled stojí za to.
> 06. 02. 2017 - Genius Loci: Degustaci zahájil Amuse...
Degustaci zahájil Amuse bouche - morek na topince - příjemné zpestření. Polévka slušná, ale neohromila. Raviola z červené řepy, kozí sýr, ořechy a ořechový olej byly dobré. Místo bažantího stehna bylo prso, nedosolené, polenta bez chuti a soli. Skvělá redukce. Květová spička byla velmi dobrá, stejně tak křenová omáčka. Servis byl velmi milý a pozorný, vína byla velmi dobře napárovaná k jednotlivým chodům - za to velká pochvala. Celkově dávám 70% jídlo, 95% servis, 95% vína.
> 27. 01. 2017 - Bellevue: Skvělý zážitek! Krásné,...
Skvělý zážitek! Krásné, reprezentativní prostory u Vltavy a tomu odpovídal i servis na place a jídlo. Amuse bouche byla výtečná polévka z černého kořene. Makrela byla rafinovaná co do mixu chutí, hlavní chod skvělý - především prso bylo výborně vychucené a připravené. Dezert taktéž výborný. Velmi příjemně nás překvapily netradiční suroviny a jejich kombinace. Letos v GRF zatím o level výše než zbytek, Bellevue potvrdil má vysoká očekávání po všech stránkách.
> 27. 01. 2017 - Kobe Fusion Restaurant Anděl: Předkrm lososové rolky - v...
Předkrm lososové rolky - v pořádku, ale žádný zázrak nečekejte. Hlavní chod už byl o něčem jiném - především žebírka byla velmi dobře ochucená i připravená. Sladká tečka na závěr byla dokonalá. Interiéry odpovídají lepší jídelně v centru. Obsluha trochu pomalejší a o menu v rámci GRF nevěděla prakticky nic, takže co dotaz, to odběhnutí někam dozadu pro odpověď.
> 16. 01. 2017 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Navštíveno 15.1.2017....
Navštíveno 15.1.2017. Servis byl na jedničku - velmi milý a ochotný. Prostory ani nebudu komentovat - ty jsou úžasné. Amuse bouche hned 2x (zvlášť konfit z kachníkch žaludků byl výborný). Předkrm mořský vlk - dobré, nejlepší na něm bylo karotkové pyré. Selečí kotletky velmi dobré, příloha skvělá - pyré z kváskového chleba jsem ještě nejedl. Sladká tečka na závěr také velmi chutná. Celkově hodnotím jako velmi zdařilý začátek ročníku 2017

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů