VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Ostrov hotel

Ostrov hotel
Salónek
Zahrádka
Bezbariérová
Parking
Dětský koutek
Se psem
Farmářské produkty
Ostrov u Tisé 12
Tisá
403 36
11–22, denně
    475 222 428
Kuchyně:
česká, česká moderní, mezinárodní, regionální, staročeská
Zvláštnost:
Pokud hledáte opravdu klidné místo, kde si odpočinete a nikdo vás nebude rušit, tohle je to pravé. Uprostřed čisté přírody lesů, skal a rybníků vaří moderní českou gastronomii s důrazem na pomalou úpravu mas konfitováním, poctivé omáčky a netradiční domácí zmrzliny a dezerty.
Hodnocení GR2018
Jídlo: 0.0
Obsluha: 0.0
Interiér: 0.0
Cena: 0
Moje hodnocení pro GR2019
Jídlo:
Obsluha:
Interiér:
Cena:
(průměr za jídlo a nápoj/1 osoba)
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Grand Restaurant Festival 2018 (2. 2. 2018 22:13:12)

Po roce jsme opět s přáteli navštívili v rámci festivalu hotel Ostrov v plném očekávání s jakým menu nás místní šéfkuchař překvapí. Musíme přiznat, že servis i gastronomie zde opět o krůček postoupil. Všem nám velmi chutnalo, obsluha se o nás starala, skvělá atmosféra, prostě naše očekávání to nezklamalo, spíže naopak :-) Vřele doporučuji
 

pzk

Gourmet

plus 0
minus 0

Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 (11. 1. 2018 14:51:33)

Na hotelovou kuchyni to ujde, ale Goldie v Táboře to není..:-) Něco lepší, něco horší. Pokaždé obdivuji jak dlouho jim trvá načepování piva...Problém nastává při zaplněné kapacitě hotelu kdy kapacita restaurace je totožná..může se vám tak stát že budete obcházet kolem nebo posedávat na baru než se uvolní stoleček, není to ideálně řešené..jinak okolí a prostředí je fajn, je to relax.
 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2017 (30. 8. 2017 16:25:17)

500 znaků, trochu málo, ale zkusím to. Krásné prostředí, kotlina, vůkol lesy, skály, pohoda. A zde hotel ve stylu 90.let, architekt neměl moc invenci. Rybník s pěknou pláží na koupání. Kuchyně? Překvapivě dobrá, to jsme nečekali. Cena soutěží s kvalitou, je to plichta. Porce pěkné, chutné. Dezerty trochu moc nóbl (malé, drahé). Obsluha milá, leč ne příliš všímavá. Rychlost servírování porcí silně variabilní. Výchozí místo na tůry nebo diskrétní schůzky skvělé. Asi sem zase někdy zajedu.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
U jídelního stolu je jediné místo, kde se první hodinu nikdy nenudíte.
Anthelme Brillat-Savarin
Top
English